iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

DIWKA YO PUTA - Isabel Pisano - recenzja?

To będzie moja pierwsza w życiu recenzja, ale ta książka wywarła na mnie tak duże wrażenie, że muszę o niej napisać.


 • Dziwka, prostytutka, kurtyzana, panna lekkich obyczajów. To tylko niektóre, w miarę cenzuralne słowa określające osoby trudniące się sprzedawaniem swego ciała.Problem prostytucji nie dotyczy tylko kobiet i mężczyzn, ale także dzieci, a w szczególności małych dziewczynek, z których rzadko która dożywa 18 urodzin, a 28latka jest uznawana za staruszkę.


  Isabel Pisano napisała książkę która zdecydowanie powinna znaleźć się w każdej domowej bibliotece, przeprowadzone w niej wywiady sprawiają, że czyta się ją bardzo szybko.

  Autorka opisuje losy prostytutek, których rozpiętość wiekowa jest ogromna, bo opisuje losy zarówno kilkuletnich dziewczynek, jak bezzębnej starowinki, do której ustawiają się kolejki, bo robi najlepsze lody na świecie.


  Wart wyróżnienia jest wywiad z męską prostytutką - Franco, 34 lata Otóż drogie panie, jeżeli pan prostytut nie może się podniecić, to żąda od swoich klientek aby te zapłaciły za prostytutkę, która będzie go w stanie pobudzić, bo one są za brzydkie.


  Seks na stanowiskach oddzielonych od siebie tylko zasłonką, w samochodach, w brudnych pomieszczeniach, seks w luksusowych domach, czy w pokojach wyposażonych w łazienkę. Bicie, upokorzenie, strach, bezradność, choroby. Ale i szczęście  - to właśnie jest przedmiotem “Dziwki”

   

   

   

  Dziś wszystkich naszło na piosenkowe dedykacje, więc i ja coś dorzucę - moon624.wrzuta.pl/audio/6C3dbNIu9gz/ztvorki_-_gwiezdny_chlopak


   

Komentarze (0)
Nie nadstawiaj drugiego... The Kelly Family
Najnowsze wpisy
2010-11-24 23:20 Pamiętacie?
2010-06-17 18:40 Słowo
2010-06-11 13:17 I znowu ja.
2010-04-27 12:18 ...
2010-04-10 18:02 Zbigniew Herbert
O mnie
Luiza21

Gruba miłośniczka hororów i filmów kostiumowych. Ceniąca szczerość i uczciwoć. Interesująca się magią i TAROTEM. Każdy anioł kiedyś spadnie, dobrze że nim nie jestem LT

Mój profil w iWoman.pl